Fudbalske pripreme: Tempo brusi formu, pobeda u Knićaninu

Tempo brusi formu, pobeda u Knićaninu

SEFKERIN, 6. mart 2022 – Sudeći po pripremnim utakmicama, puleni trenera Dušana Plazinića su očigledno u odličnoj formi. Fudbaleri Tempa su zabeležili još jednu pobedu, ovog puta na gostovanju u Knićaninu gde su pobedili ekipu Potisja rezultatom 2:4 (0:3).

Strelci za Sefkerince su bili Aleksandar radomirović (5’), Raša Gračanin (8’ i 39’) i Nikola Zina (89’).

„Mada smo meč odigrali bez četiri standardna prvotimca, momci su odlično odigrali utakmicu i vrlo smo optimistične pred početak prvenstva“, navodi se u saopštenju kluba nakon utakmice.

Košarka MRL KSV 14. kolo: Opovčani ponovo pali u poslednjoj četvrtini

Opovčani ponovo pali u poslednjoj četvrtini
OPOVO, 6. mart 2022 – Košarkaši Opova 99 su još jednom razočarali svoje navijače. Mada su bili favoriti (izgleda samo na papiru), Opovčani su kao domaćini izgubili od Ru-Koša 65:78 (22:19; 14:14; 20;21; 9:24).
Dosta izjednačena utakmica u kojoj su Opovčani vodili do poslednje četvrtine u koju su ušli sa dva poena prednosti. Međutim, onda je usledio strahovit pad, tako da su gosti ovu četvrtinu dobili rezultatom 24:9 i odneli bodove u Rumu.
REZULTATI 14. kola: Radnički – Jedinstvo 78:75; Opovo 99 – Ru Koš 65:78; Vojka – Partizan 50:69; Jadran – Dinamo 84:79; Agrobanat – Šimanovci 109:84.
TABELA: 1. Radnički (14-0); 2. Jedinstvo (11-3); 3. Jadran (8-6); 4. Dinamo (7-7); 5. Agrobanat (7-6); 6. Šimanovci (6-8); 7. Partizan (7-6); 8. Opovo 99 (4-10); 9. Ru Koš (4-10); 10. Vojka (1-13).

Fudbalske pripreme: Poraz Omladinca i remi Radničkog

OPOVO, 6. mart 2022 – Fudbaleri Omladinca i Radničkog su nastavili sa pripremnim utakmicama pred početak prolećnog dela prvenstva Druge južnobanatske lige Zapad.

Opovački Omladinac je gostovao u Pančevu gde je izgubio od ekipe Voja Gačić 6:3 (5:1). Utakmica se igrala na terenu sa veštačkom travom i kako su Opovčani izjavili nakon utakmice, trebalo im je vremena da se naviknu, primili su već u prvom poluvremenu pet golova ali su u nastavku meča odigrali korektno.

Radnički je u Barandi odigrao nerešeno 2:2 (2:1) sa Pionirom iz Besnog Foka. Strelac oba pogotka za Baranđane bio je Vitorović.

Radnički je nastupio u sastavu Maksimović, Radojev, Gojčinović, Vlajnić, Divljački, Milenković, Dmiović, Vitorović, Dobrić, Cukić, Grbović; rezerve: Popović, Sabo, Miljković, Purić, Đorđević, Jovičin, Petrov, Nenezić.