Košarka MRL KSV 14. kolo: Opovčani ponovo pali u poslednjoj četvrtini

06/03/2022

Opovčani ponovo pali u poslednjoj četvrtini
OPOVO, 6. mart 2022 – Košarkaši Opova 99 su još jednom razočarali svoje navijače. Mada su bili favoriti (izgleda samo na papiru), Opovčani su kao domaćini izgubili od Ru-Koša 65:78 (22:19; 14:14; 20;21; 9:24).
Dosta izjednačena utakmica u kojoj su Opovčani vodili do poslednje četvrtine u koju su ušli sa dva poena prednosti. Međutim, onda je usledio strahovit pad, tako da su gosti ovu četvrtinu dobili rezultatom 24:9 i odneli bodove u Rumu.
REZULTATI 14. kola: Radnički – Jedinstvo 78:75; Opovo 99 – Ru Koš 65:78; Vojka – Partizan 50:69; Jadran – Dinamo 84:79; Agrobanat – Šimanovci 109:84.
TABELA: 1. Radnički (14-0); 2. Jedinstvo (11-3); 3. Jadran (8-6); 4. Dinamo (7-7); 5. Agrobanat (7-6); 6. Šimanovci (6-8); 7. Partizan (7-6); 8. Opovo 99 (4-10); 9. Ru Koš (4-10); 10. Vojka (1-13).

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...