Fudbal: Radnički i drugi prolećni meč odigrao nerešeno

10/03/2024

BARANDA, 10. mart 2024 – U 17. kolu Prve južnobanatske lige (PFL Pančevo) Radnički je kao domaćin odigrao nerešeneo sa Vulturulom iz Grebenca.

RADNIČKI (Baranda) – VULTURUL (Grebenac) 1:1 (1:0); I drugu prolećnu utakmicu Radnički je završio identičnim rezultatom 1:1. Kao i prošle nedelje u Kačarevu, vodili su Baranđani na poluvremenu ali prednost nisu uspeli da sačuvaju.

Inače, iznenađenje 17. kola je da su sva tri vodeća kluba prvenstva (Glogonj, Dolina i Dolovo) izgubila svoje mečeve.

Rezultati 17. kola: Glogonj – Budućnost (BB) 2:3; Budućnost (A) – Potporanj 1:6; Unirea – Sloga (P) 5:0; Sloga (BNS) – Dolina 1:0; Crvena Zvezda – Dolovo 1:0; Ševac – Hajdučica 5:0; Spartak 1911 – Jedinstvo Stević 2:0; Radnički – Vulturul 1:1

Tabela: 1. Glogonj (39); 2. Dolina (37); 3. Dolovo (35); 4. Potporanj (30); 5. Crvena Zvezda (29); 6. Vulturul (27); 7. Spartak 1911 (26); 8. Sloga (BNS) (26); 9. RADNIČKI (25); 10. Unirea (24); 11. Ševac (19); 12. Sloga (P) (18); 13. Jedinstvo Stević (18); 14. Hajdučica (17); 15. Budućnost (BB) (16); 16. Budućnost (A) (5)

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Sportski vikend: Fudbal u Barandi i Sefkerinu

Opovo, 26. april 2024 – Narednog vikenda dve fudbalske utakmice na domaćim terenima. Radnički dočekuje Budućnost iz Alibunara, „fenjeraša“ Prve južnobanatske lige, tako da je apsolutni favorit u ovom meču. U okviru Druge južnobanatske lige – zapad, Tempo je domaćin...

Školski sport: Opštinsko takmičenje u atletici

Opštinsko takmičenje u atletici OPOVO, 23. april 2024 - Na sportskom centru u Opovu, održano je 15. aprila Opštinsko prvenstvo u atletici, za učenike od 5 do 8 razreda. Učenici su se nadmetali u sledećim disciplinama: 60m, 100m, 300m, skok uvis, skok udalj i bacanje...