Kik boks: Dragonovi takmičari spremni za Serbia Open 2023 WAKO

30/03/2023

u SPORT

Dragonovi takmičari spremni za Serbia Open 2023 WAKO

SEFKERIN, 30. mart 2023 – U Beogradu se od 31. marta do 2. aprila (sportska hala „Ranko Žeravica“, Novi Beograd) održava SERBIA OPEN 2023 WAKO, evropski kik boks kup, takmičenje od velikog značaja u Srbiji. U pitanju je rangirani turnir jer se zlatna i srebrna medalja bodovno vrednuju u određivanju mesta u žrebu na svetskim i evropskim prvenstvima tokom dve godine od takmičenja.

Na ovom međunarodnom turniru učestvovaće 676 takmičara iz 15 država.

Za kik boks tim iz sefkerinskog kluba “Dragon” učestvovaće osam pripremljenih takmičara. U seniorskoj klasi reprezentativac Uroš Janjić nastupa u borbama ful kontakt, u klasi mlađih juniora i disciplini borbe kik lajt Marijana Milkovski, u kategoriji kadeta i borbama kik lajt nastupaju Filip Džakula, Nataša Milanović, Jovan Stojanov, Sava Vojinov i Andrej Mišković, a u disciplini borbe point fajting Andrej Mrvić.

„Naši takmičari su izuzetno spremni za ovo jako kik boks takmičenje i očekujemo veliki uspeh“, poručili su iz Kik boks kluba „Dragon“.

 

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije