Fudbal:  POBEDA RADNIČKOG U SUSRETU SA OMLADINCOM

Fudbal: POBEDA RADNIČKOG U SUSRETU SA OMLADINCOM

POBEDA RADNIČKOG U SUSRETU SA OMLADINCOM
Baranda, 25. mart 2018;
RADNIČKI (Baranda) – OMLADINAC (Opovo) 3:1 (3:0); U prijateljskom meču između komšijskih klubova Radničkog i Omladinci, Baranđani su bili bolji i pokazali zašto se nalaze u rangu iznad svojih komšija. Vrane su sav posao odradile u prvih 45 minuta. Prvi pogodak postiže Cukić sjajnim udarcem sa 18. metara, a nešto kasnije isti igrač asistira Dobriću za 2:0. Treći pogodaka postiže Stojkov u sitiaciji jedan na jedan sa golmanom Šiđaninom. U nastavku meča šanse stvaraju i fudbaleri Omladinca ali golman Vasić tri puta brani zicera, a počasni pogodak za Opovčane ipak postižeMarkuc sredinom drugog poluvremena.

Dobro jutro: MALO TOPLIJE SA VETROM, LETNJE RAČUNANJE VREMENA OD DANAS

Dobro jutro: MALO TOPLIJE SA VETROM, LETNJE RAČUNANJE VREMENA OD DANAS