Fudbal – Srpska liga Vojvodina / 15. kolo: SAKULJANI JESEN ZAVRŠILI PORAZOM

23/11/2015

SAKULJANI JESEN ZAVRŠILI PORAZOM
Sakule, 23. novembar 2015;
Borac – Sloga 1:2 (1:1): Četvrtim porazom u nizu, a drugim uzastopnim na domaćem terenu, Sakuljani su dodatno iskomplikovali svoju poziciju u prvenstvu Srpske lige Vojvodina. Otvorena utakmica u kojoj su se gosti iz Temerina bolje snašli i pobedom od 2:1 odneli sva tri boda.
Pogotkom Panića u 22. minutu gosti su poveli ali je već nakon sedam minuta Milovac izjednačio. Tokom meča bilo je izglednih prilika na obe strane, jedna sumnjiva situacija kada sudija Milanović nije pokazao na belu tačku za domaće, a konačan rezultat i pobedu gostima doneo je Cvitić u 51. minutu.
Novim porazom, Sakuljani su ostali na 13. poziciji ali bodovno vrlo izjednačeni sa klubovima koji se nalaze u kritičnoj zoni, tako da Borcu u nastavku sezone predstoji grčevita borba za opstanak u ligi.
BORAC: Lazović, Stošić (Dobrić), Mitrović, Petković, Nišavić, Dodić, Trojanović (Milenković), Jaćimovski, Juhas (Carević), Damnjanović, Milovac.
Rezultati 15. kola: Borac – Sloga 1:2; Omladinac – Radnički (NP) 0:1; Bačka 1901 – TSC 1:1; Vršac – Senta 1:1; Radnički (SM) – Dolina 3:0; Železničar – Cement 2:1; Radnički (Š) – Odžaci 2:1; Banat – Dunav 1:1.

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...