Košarka veterani:  PRIJATELJSKI SUSRET PANČEVAČKIH I OPOVAČKIH VETERANA

Košarka veterani: PRIJATELJSKI SUSRET PANČEVAČKIH I OPOVAČKIH VETERANA

iPRIJATELJSKI SUSRET PANČEVAČKIH I OPOVAČKIH VETERANA
Opovo, 2. septembar 2018;
Na košarkaškom terenu kod pančevačkog suda, 1. septembra je odigrana prijateljska utakmica između košarkaških veterana iz Pančeva i Opova. Zanimljiva utakmica u kojoj su nas stari asovi između dva obruča podsetili na neke prošle dane, a Opovčani su pobedili rezultatom 51:43. nakon meča stari prijatelji su zajedno nastavili druženje u kafeu Sidro.

OPOVO: Branislav Josić, Nenad Petronić, Slobodan Petrov,  Živanko Toškov, Aleksandar Josić, Jovan Legetić, Branislav Mitić, Pavle Humbal (trener).

Matične knjige umrlih:  OSAM PREMINULIH U AVGUSTU

Matične knjige umrlih: OSAM PREMINULIH U AVGUSTU

OSAM PREMINULIH U AVGUSTU
Opovo, 02. avgust 2018;
Tokom avgusta osam preminulih, pet u Opovu i po jedan u Barandi, Sakulama i Sefkerinu.
OPOVO: Katica Markov (1930), Dragoslava Miletić (1940), Jeka Bodrožić (1936), Emil Lipovšek (1928), Mileva Novaković (1933), ; BARANDA: Milanka Novakov (1935); SAKULE: Trajka Zarić (1944); SEFKERIN: Zora Ćeran (1938).

Fudbal – Srpska liga Vojvodina 3. kolo:  REMI BORCA U ZRENJANINU

Fudbal – Srpska liga Vojvodina 3. kolo: REMI BORCA U ZRENJANINU

REMI BORCA U ZRENJANINU
Sakule, 2. septembar 2018;
RADNIČKI (Zrenjanin) – BORAC (Sakule) 1:1 (1:0); Utakmica u kojoj je domaćin imao više prilika ali je na kraju završeno bez pobednika podelom bodova. Poveli su Zrenjaninci već u 9. minutu pogotkom Krstinića. Što se tiče Borca u prvih 45 minuta može se samo izdvojiti šut Milana Šušnjara u okvir gola.

Izjednačenje je Sakuljanima doneo rezervista Nikola Milanović u 79. minutu.

BORAC: Opačić, Rudan, M.Šušnjar, Petrović, Nedić (Lazić), Baroščević (Milanović), Komazec, Milovac, Čigoja, A.Šušnjar, Turkalj (Đukanović).

REZULTATI 3. kola: Radnički (Zr) – Borac 1:1; OFK Vršac – Dunav 0:1; Srbobran – Crvena Zvezda 1:1; Mladost – Bačka 1901 1:0; ČSK Pivara – Hajduk 1912 0:1; Dinamo 1945 – Bratstvo 1946 3:1; Radnički (NP) – Radnički (SM) 0:4; Kabel – Cement (danas); Železničar – Omladinac (danas)