Košarka.  SIGURNA POBEDA PIONIRA I OČEKIVAN PORAZ MLAĐE SELEKCIJE

Košarka. SIGURNA POBEDA PIONIRA I OČEKIVAN PORAZ MLAĐE SELEKCIJE

SIGURNA POBEDA PIONIRA I OČEKIVAN PORAZ MLAĐE SELEKCIJE
Opovo, 22. oktobar 2015;
Opovo 99 – Mladost (Omoljica) 70:43: U 3. kolu Kvalitetne lige KSV za pionire Opovčani su ubedljivo savladali Mladost i napravili važan korak ka baražu protiv direktnog rivala iz Omoljice. Nervozan početak obe ekipe uslovio je izjednačenu igru u prvoj četvrtini. U drugom kvartalu stvari dolaze na svoje mesto kada jakom igrom u odbrani naši momci dolaze do lakih poena iz kontri i rešavaju drugi period sa 25:9, što je donelo 20 poena prednosti na poluvremenu. Pobeda ni u jednom trenutku nije dovedena u pitanje i rutinski je privedena kraju. Sledeće kolo Opovčani su slobodni, a klub je iskoristio priliku da se zahvali publici na velikoj poseti i podršci.
blog_(4)_primenjena-kosarka

S druge strane, mlađi pioniri su za vikend gostovali u Pančevu u okviru 2. kola Kvalitetne lige KSV i pretrpeli ubedljiv poraz od favorizovanog Kris Krosa rezultatom 86:31. Sledeće kolo najmlađa selekcija Opova 99 igra kod kuće protiv Borca iz Starčeva.