Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

18/02/2024

u SPORT

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz.

Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1). Strelci za Baranđane su bili Rajšić, Dmiović i Dobrić (2).

I fudbaleri sakulskog Borca su ostvarili trijumf na gostovanju u Kovilovu. Sakuljani su pobedili PKB Kovilovo 1:2 (0:1), a golove su postigli Željko Kodić i Nikola Oruci.

Tempo je u svom prvom pripremnom meču izgubio u Čenti rezultatom 4:0. Sefkerinci su na teren izašli u kombinovanom sastavu, nedostajalo je više fudbalera iz prve postave, klub je na polovini intenzivnih priprema, tako da se nije puno očekivalo ali s obzirom da se radi o rivali iz višeg ranga takmičenja, generalni utisak je zadovoljavajući, posebno igra iz prvog poluvremena.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Školski sport: Opštinsko takmičenje u atletici

Školski sport: Opštinsko takmičenje u atletici

Opštinsko takmičenje u atletici OPOVO, 23. april 2024 - Na sportskom centru u Opovu, održano je 15. aprila Opštinsko prvenstvo u atletici, za učenike od 5 do 8 razreda. Učenici su se nadmetali u sledećim disciplinama: 60m, 100m, 300m, skok uvis, skok udalj i bacanje...

Fudbal: Veliki fudbalski derbi pripao Sakuljanima

Fudbal: Veliki fudbalski derbi pripao Sakuljanima

SAKULE, 21. april 2024 – Veliki derb Druge južnobanatske lige – zapad i i velika fudbalska predstava koju su upotpunili navijači oba kluba na prepunim tribinama stadiona Sveti Nikola u Sakulama. Derbi koji verovatno odlučuje šampiona, ali treba sačekati poslednje kolo...

Nova goleada u Opovu, raspoloženi strelci Omladinca

Nova goleada u Opovu, raspoloženi strelci Omladinca

OPOVO, 21. april 2024 – Fudbaleri opovačkog Omladinca priredili su još jednu goleadu za svoje navijače. U 15. kolu Opštinske lige Pančevo – Kovin – Kovačica – Opovo, Omladinac je više nego ubedljivo savladao Jedinstvo iz Dubovca. OMLADINAC 1927 (Opovo) – JEDINSTVO...

najnovije

najčitanije