Fudbal: Borac i Radnički remi, Tempo pobedio Potisje

12/03/2023

u SPORT

Fudbal: Borac i Radnički remi, Tempo pobedio Potisje

OPOVO, 12. mart 2023 – Još jedan vikend u kojem su opštinski klubovi odigrali pripremne mečeve pred početak prolećnog dela sezone.

U Sakulama su Borac i Radnički odigrali nerešeno 1:1. Baranđanima je ovo bila poslednja provera jer im narednog vikenda startuje Druga južnobanatska liga – zapad.

U Sefkerinu prava goleada. Tempo je savladao Potisje iz Knićanina rezultatom 7:4. Strelci za domaćina su bili Mališa Cvetković (15. min), Uroš Mladenović (34. i 35. min), Lazar Jovanović (41. i 48. min), Aleksandar Radomirović (90. min) i autogol gostiju (78. min).

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije