Inicijative mladih Opovo: PROJEKAT O INFORMISANOSTI GRAĐANA I RADU LOKALNE SAMOPURAVE

Udruženje Inicijative mladih Opovo u partnerstvu sa Centrom za razvoj demokratskog društva Europolis iz Novog sada, u sklopu projekta „Inicijativom do unapređenja transparentnosti javnih finansija u opštini Opovo“, koji finansira Beogradska otvorena škola uz podršku Delegacije Evropske unije u Srbiji, sprovodi istraživanje o informisanosti građana o nivou transparentnosti rada lokalne samouprave.
Pozivamo sve zainteresovane građane da popune anketu koja se nalazi na linku ispod teksta i pomognu u prikupljanju podataka koji će pomoći da se radi na unapređenju transparentnosti rada lokalne samouprave.

Fudbal-Srpska liga Vojvodina 18. kola: SAKULJANI IZVOJEVALI VAŽNU POBEDU

SAKULJANI IZBORILI VAŽNU POBEDU

Sakule, 28. mart 2016;
Odvajanjem tri boda protiv favorizovane Sente, fudbaleri Borca konačno su materijalizovali dobru igru pobedom. Po jedan gol u finišu svakog poluvremena bili su dovoljni za novi trijumf. Utakmica u kojoj nije bilo puno izglednih prilika uz inicijativu domaćina. U 43. minutu mrežu Senćana, nakon izvedenog kornera, pogodio je Milovac. Konačan rezultat postavio je Stojković u 82. minutu.
BORAC: Vukašinović, Nišavić, Vukojević, Trojanović, Smailagić (Radović), Milovac (Carević), Jaćimovski, Dodić, Stojković, Milošev (Toma), Veličković.
Rezultati 18. kola: Radnički (NP) – Odžaci 0:1; Dunav – Sloga 0:2; Banat – Cement 1:1; Radnički (Š) – Dolina 0:0; Borac – Senta 2:0; Železničar – TSC 0:1; Radnički (SM) – Omladinac 3:1; Vršac – Bačka 1901 1:6.
TABELA: 1) Odžaci 37; 2) Radnički (NP) 32; 3) Radnički (SM) 30; 4) Bačka 1901 29; 5) TSC 29; 6) Senta 28; 7) Dunav 26; 8) Sloga 26; 9) Cement 25; 10) Omladinac 23; 11) Radnički (Š) 23; 12) Železničar 21; 13) Borac 15; 14) Vršac 13; 15) Dolina 12; 16) Banat 9.