JP „Mladost“ Opovo – Zdravstvena ambulanta Sefkerin:  SANITARNI ČVOR ZDRAVSTVENE AMBULANTE PONOVO U FUNKCIJI

JP „Mladost“ Opovo – Zdravstvena ambulanta Sefkerin: SANITARNI ČVOR ZDRAVSTVENE AMBULANTE PONOVO U FUNKCIJI

Nakon tri godine koliko dugo već traju problemi Zdravstvene ambulante Sefkerin sa sanitarnim čvorom i septičkom jamom, zbog čega su zaposleni morali da koriste toalete u okolnim objektima, problem je konačno rešen.
Čiščenje septičke jame i svih odvoda organizovalo je i sprovelo Javno preduzeće „Mladost“ Opovo, tako da je Zdravstvena ambulanta u Sefkerinu sada potpuno u funkciji kada je u pitanju sanitarni čvor.

FK Borac Sakule:  SAKULJANI PROKOCKALI DVA GOLA PREDNOSTI I IGRAČA VIŠE

FK Borac Sakule: SAKULJANI PROKOCKALI DVA GOLA PREDNOSTI I IGRAČA VIŠE

SAKULJANI PROKOCKALI DVA GOLA PREDNOSTI I IGRAČA VIŠE
Sakule, 21. mart 2016;
Sakuljani su od 17. minuta imali igrača više, a golovima Milovca i Trojanovića već u 22. minutu i dva gola prednosti. Međutim, umesto da iz Padine odu sa tri boda izuzetno značajna u daljoj borbi za opstanak, fudbaleri Borca su se izblamirali i dozvolili rivalu i direktnom konkurentu u borbi za opstanak, da sa desetoricom igrača izjednače i na kraju podele bodove.
U 17. minutu, zbog prekršaja u šesnaestercu, isključen je domaći fudbaler Mastilo, a Milovac sa bele tačke dovodi Borac u vođstvo. Pet minuta kasnije u listu strelaca se upisuje i Trojanović za velikih 2:0. Do kraja poluvremena bez prilika, a onda nepažnju domaćih odbrambenih igrača koristi Labović i smanjuje na 2:1. Nije prošlo ni pet minuta od nastavka meča, a Dolina preko Muse poravnava rezultat. Poslednju priliku na utakmici imao je Milovac, ali je sa desetak metara šutirao preko gola.
U ovom trenutku, za Sakuljane remi je kao poraz. Vršac je iznenadio Omladinac u gostima i minimalnom pobedom preskočio Borac i Dolinu na tabeli. Promenili su Sakuljani trenera tokom ove sezone, pojačavali se (?) ali konkretnog rezultata nema. Ekipa je i dalje psihološki labilna, gubi dobijene utakmice, a dovoljno govori i podatak da su u ovoj sezoni čak deset puta meč izgubili sa golom razlike. Činjenica da gotovo ni jednom nisu bili nadigrani slaba je uteha za učinak od 12 osvojenih bodova i 14. mesto na tabeli.
BORAC: Vukašinović, veličković, Petković, Dodić, Trojanović (Miodrag), Nišavić, Ilisić, Ivić (Radović), Vukojević, Milovac, Milošev (Damnjanović).

JP „Mladost“ Opovo:  VODA ZA PIĆE U POTPUNOSTI ISPRAVNA

JP „Mladost“ Opovo: VODA ZA PIĆE U POTPUNOSTI ISPRAVNA