Fudbal: Druga južnobanatska liga zapad – grupa sever / 2. kolo:  EVROGOL  CVETKOVIĆA ZA POBEDU OMLADINCA U PANČEVU

Fudbal: Druga južnobanatska liga zapad – grupa sever / 2. kolo: EVROGOL CVETKOVIĆA ZA POBEDU OMLADINCA U PANČEVU

EVROGOL  CVETKOVIĆA ZA POBEDU OMLADINCA U PANČEVU
Pančevo, 13. septembar 2015;
Mika Antić (Pančevo) – Omladinac 1927 (Opovo) 1:3 (0:2). Pobedom na gostovanju u Pančevu, opovački Omladinac ima maksimalnim učinak u dva prvenstvena kola, ali zbog nešto slabije gol razlike zauzima  treću poziciju iza Poleta i Uniree.
36727

Opovčani su dominirali tokom prvog poluvremena, a sami su krivi što je rezultat u prvih 45 minuta bio skromnih 2:0. Ređale su se prilike ali mrežu domaćeg golmana zatresli su samo Ivan Milovanović i Marko Nenezić. Pogotkom u 49. minutu Pančevci su smanjili rezultat i uneli malo neizvesnosti u meč, ali je Miloš Cvetković evrogolom ugasio sve nade domaćina.

OMLADINAC 1927: Popović, Ivić (Zina), Rankov, Simić, Marković, Cvetković, Jovičin, Ružić (Stojić), Nenezić (Vukelić), Luković, Milovanović.

Rezultati 2. kola: Mika Antić – Omladinac 1927 1:3; Stari Tamiš – Glogonj 0:0; Pobeda – Unirea 0:1; Spartak – Polet 3:4; Tempo – slobodan.