FK Tempo – Druga južnobanatska liga zapad / 12. kolo: PODELA BODOVA U SEFKERINU

22/03/2015

PODELA BODOVA U SEFKERINU
Sefkerin, 22. mart 2015;
Tempo (Sefkerin) – Polet (Idvor) 1:1 (0:0): Tvrda prvenstvena utakmica u kojoj je svakoj ekipi po prikazanoj igri pripalo po jedno poluvreme. Gosti su bili bolji rival u prvih 45 minuta ali to nisu iskoristili. Ipak, pogodak su postigli u nastavku igre (53. minut) upravo kada je domaćin imao inicijativu. Međutim, Sefkerinci su samo četiri minuta nakon primljenog gola preko Tomića došli do izjednačenja. Dobra utakmica u kojoj se pre svih istakao fudbaler Tempa Nemanja Paunović.

Tempo: Šiđanin, Savić, Kirhner, Petković, Simeon, Suba (Milankov 68′), Stamenković, Paunović, Getejanac (Miškov 74′), Đoševski, Tomić.

Šore na Veliki petak, tradicija Baranđana

BARANDA, 3. maj 2024 – Tradicionalno, Baranđani igraju šore na Veliki petak uoči Uskrsa. Nekada je to bio derbi između dva baranđanska kraja – Kukute i Šenđuraca, a sada je to prijateljska utakmica nasumično podeljenih ekipa. Tako je bilo i ove godine, tradicija je...

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...