Košarka: Prva pobeda pionira u ovoj sezoni

20/11/2023

u SPORT

OPOVO, 20. novembar 2023 – Pioniri Opova 99 zabeležili su prvu pobedu u prvenstvu Regionalne KSV lige (U15).
OPOVO 99 – BORAC (Starčevo) 71:54; Prvo poluvreme egal utakmica, rezultat 28:29 za goste iz Starčeva. U trećoj četvrtini Opovčani igraju mnogo agresivnije u odbrani i to rezultira greškama protivnika i lakih poena iz kontranapada, tako da domaći košarkaši prave prednost 45:41. U poslednjoj četvrtini Opovčani nastavljaju u istom ritmu, povećavaju prednost i na kraju slave rezultatom 71:54.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Odigran turnir u mini rukometu na renoviranom terenu u Opovu

OPOVO, 27. maj 2024 – U okviru manifestacije „Majski dani“ u organizaciji Rukometnog kluba „Mladost“ iz Opova, održan je turnir u mini rukometu na kojem su pored domaćina učestvovale ekipe ŽRK "Jabuka" iz Jabuke, ORK „Crepaja“ i RK „Beograd“. „Odigrano je osam...

Fudbal: Borac i Tempo maksimalno na gostovanjima

SAKULE / SEFKERIN, 26. maj 2024 – Borac i Tempo su zabeležili pobede na gostovanjima u Pančevu i Gaju. STARI TAMIŠ (Pančevo) – BORAC (Sakule) 1:4 (0:3); Po lepom vremenu i lošem terenu odigrana je utakmica u kojoj su Sakuljani napadali od starta i na poluvremenu...