Sportski vikend: Radnički u Grebencu, startuju drugoligaši

25/08/2023

u SPORT

OPOVO, 25. avgust 2023 – Pored Radničkog koji je takmičenje započeo prethodnog vikenda, u nedelju startuju i naši klubovi iz Druge južnobanatske lige – zapad.

U 2. kolu Prve južnobanatske lige, Baranđani gostuju u Grebencu gde će odigrati meč sa Vulturulom.
Oba naša drugoligaša, Tempo i Borac, biće domaćini na startu sezone. Tempo u Opovu dočekuje pančevačku ekipu Voja Gačić, dok će Borac biti domaćin ekipi Stari Tamiš iz Pančeva.

Prva južnobanatska liga / 2. kolo:

Grebenac, 27. avgust (nedelja) 17:00h; VULTURUL – RADNIČKI (Baranda)

Druga južnobanatska liga – zapad / 1. kolo:

Opovo, 27. avgust (nedelja) 17:00h; TEMPO (Sefkerin) – VOJA GAČIĆ (Pančevo)

Sakule, 27. avgust (nedelja) 17:00h; BORAC – STARI TAMIŠ (Pančevo)

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Sportski vikend: Fudbal u Barandi, ostali na gostovanjima

Sportski vikend: Fudbal u Barandi, ostali na gostovanjima

OPOVO, 22. septembar 2023 – U vikendu pred nama, samo je Radnički domaćin dok će Borac, Tempo i Omladinac utakmice igrati na gostovanjima. Radnički dočekuje Crvenu Zvezdu iz Pavliša koja na početku sezone igra toplo - hladno (dve pobede i tri poraza) i za sada je u...

Fudbal: Rezultati PFL, Druge južnobanatske i Opštinske lige

Fudbal: Rezultati PFL, Druge južnobanatske i Opštinske lige

OPOVO, 18. septembar 2023 – Pobede Radničkog, Borca i Tempa, a opšti utisak su ovog vikenda pokvarili Opovčani porazom na startu opštinske lige. PRVA JUŽNOBANATSKA LIGA / 5. kolo ŠEVAC (Kusić) – RADNIČKI (Baranda) 0:2 (0:1); Taktički dobro odigrana utakmica, a trener...

Fer plej liga: Spartanci započeli ligu

Fer plej liga: Spartanci započeli ligu

Spartanci započeli ligu OPOVO, 15. Septembar  2023 U nedelju 17. septembra  2023. godine  u Beogradu počinje Fer plej liga na terenima (sc Rakovica, sc Gladijator, sc Bask i sc Ada), za mlađe grupe dece od 2013. do 2018. godišta. 2011 i 2012 godište odigrali su svoje...

Sportski vikend: Fudbal u Opovu i Sakulama, startuje opštinska liga

Sportski vikend: Fudbal u Opovu i Sakulama, startuje opštinska liga

Fudbal u Opovu i Sakulama, startuje opštinska liga OPOVO, 15. septembar 2023 – Ovog vikenda startuje i Opštinska liga Pančevo – Kovin – Kovačica – Opovo, tako da se i opovački Omladinac pridružuje fudbalskom karavanu naših klubova. U 5. kolu prve južnobanatske lige...

najnovije

najčitanije