Sportski vikend: Fudbal u Sakulama, košarkaši na gostovanjima

10/03/2023

u SPORT

Fudbal u Sakulama, košarkaši na gostovanjima

OPOVO, 10. mart 2023 – nastavljaju se pripremne utakmice fudbalera pred prolećni deo sezone. U Sakulama igraće se mali opštinski derbi između Borca i Radničkog.

Košarkaši Opova 99 gostuju u Šimanovcima. Opovčani su u drugom delu sezone ostvarili skor od četiri pobede i jednog poraza, odnosno tri pobede u nizu, tako da su blagi favorit i na gostovanju u Šimanovcima.

Pioniri Opova gostuju u Sremskoj Mitrovici gde igraju revanš sa ekipom LSK iz Laćarka koju su pobedili u prvom kolu plej ofa.

FUDBAL: pripremne utakmice

Sakule, 12. mart (nedelja) 14:30h; BORAC (Sakule) – RADNIČKI (Baranda)

KOŠARKA: Međuregionalna KSV liga – jug / 17. kolo

Šimanovci, 11. mart (subota) 19:00h; ŠIMANOVCI – OPOVO 99

KOŠARKA: U15 pioniri 2008 RL KSV / Play Off B / 4. kolo

Sremska Mitrovica, 12. mart (nedelja) 16:00h; LSK (Laćarak) – OPOVO 99

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije