KK Opovo 99: U nedelju meč sezone za pionire Opova 99

26/01/2023

u SPORT

U nedelju meč sezone za pionire Opova 99

OPOVO, 26. januar 2023 – Pioniri (U15) Košarkaškog kluba „Opovo 99“ u nedelju, 29. januara (18:00 časova) dočekuju ekipu PBC 64 iz Bele Crkve. U pitanju nje utakmica koja Opovčanima odlučuje dalji tok prvenstva.
Ako pobede, Opovčani će obezbediti plasman u drugi krug i preneti pet bodova. Ako izgube do četiri poena razlike, takođe idu dalje ali prenose četiri boda. Svakim porazom iznad četiri poena opovački košarkaši se opraštaju od nastavka prvenstva.
„Najbitnija utakmica ove sezone pa pozivamo sve navijače da dođu i da pruže podršku ovim mladim momcima“, poručio je trener ekipe Dejan Fogl.
Pioniri (U14) odigrali su zaostalu utakmicu 9. kola KL-D grupe sa ekipom Mladosti iz Omoljice koju su dobili rezultatom 69:52 (16:19; 21:15; 21:8; 11:10). U petak, 27. januara, očekuje ih utakmica poslednjeg kola i gostovanje u Pančevu gde će odigrati meč sa ekipom Kris Kros.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije