FK Radnički Baranda: Maksimović novi golman Radničkog, Sladović i Babin u Banatu

27/01/2022

u SPORT

Maksimović novi golman Radničkog, Sladović i Babin u Banatu

BARANDA, 27. januar 2022 – Komšijski prelasci fudbalera iz Barande i Čente, iz jednog u drugi klub, nisu u prošlosti bili retkost. Najnovija vest je da su ova dva kluba, Radnički i Banat „razmenili golmane. Nemanja Sladović koji je letos došao iz Čente i pojačao Radnički, vratio se u svoj matični klub, ali je na gol Baranđana ponovo stao jedan golman čenćanskog Banata – Darko Maksimović.

Takođe, iz Radničkog u Banat je prešao i Danilo Babin.

Radnički je polusezonu završio na četvrtoj poziciji, i dalje gaji ambicije za povratak u viši rang, a kako prenosi FB strana Fk Radnički, klub je u pregovorima sa još šest novih igrača.

U nedelju (17:00h) u Opovu pripremni meč će odigrati Omladinac i Radnički.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije