Opštinska liga 4. kolo: Remi Tempa u Dubovcu

27/09/2021

u SPORT

Remi Tempa u Dubovcu

SEFKERIN, 27. septembar 2021 – Podela bodova u Dubovcu gde je svaki od rivala imao svoje poluvreme.

JEDINSTVO (Dubovac) – TEMPO (Sefkerin) 2:2 (0:2); Odlično su Sefkerinci ušli u utakmicu. U 22. minutu Nikola Dimitrov je zatresao mrežu domaćina, a Stefan Marković povećao vođstvo u 40. minutu, tako da su Sefkerinci na poluvreme otišli sa dva gola prednosti.

U nastavku meča domaćin u 49. minutu smanjuje na 1:2, a Tempo je od 57. minuta sa igračem manje jer je Uroš Mladenović dobio crveni karton. Šest minuta kasnije Jedinstvo dolazi do izjednačenja. U zaustavnom vremenu Sefkerinci postižu još jedan pogodak ali je on poništen zbog navodnog ofsajda.

TEMPO: Šiđanin, Janković, Todorovski, Simeon, Stanisavljević, Marković, Gošić, Mladenović, Živkov, Zina, Dimitrov

REZULTATI 4. kola: Voja Gačić – Borac 3:0; Kolonija – Budućnost 2:1; Jedinstvo – Tempo 2:2.

TABELA: 1. Voja Gačić (9); 2. Kolonija (9); 3. Tempo (7); 4. Budućnost (6); 5. Jedinstvo (4); 6. Borac (0).

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije