Fudbal: Opovčani još jednom razočarali navijače

05/09/2021

Opovčani još jednom razočarali navijače

OPOVO, 5. septembar 2021 – Nakon tri odigrana kola jasno je da će se Opovčani ove sezone grčevito boriti za opstanak.

OMLADINAC 1927 (Opovo) – GLOGONJ (Glogonj) 0:4 (0:0);  Mada je poluvreme završeno bez golova samo je bilo pitanje trenutka kada će Glogonjci postignuti prvi pogodak. To se dogodilo u drugom poluvremenu kada se mreža golmana Šiđanina zatresla četiri puta.

Opovčani nemaju igru ali ni ozbiljan roster. Takođe brine činjenica da i pored toga što je tim mlad, fudbaleri nemaju snage jer je očigledno ekipa fizički nepripremljena. Činjenica je da fudbaleri Omladinca nisu ni nakon tri kola, odnosno 270 minuta igre, uspeli da postignu gol.

REZULTATI 3. kola: Omladinac 1927 – Glogonj 0:4; Unirea – Proleter 2:2; Mladost – Omladinac (D) 1:3; Mundial – BSK Bavanište 2:0; Radnički – Pobeda 2:0.

TABELA: 1. RADNIČKI (9); 2. Omladinac (D) (9); 3. Proleter (7); 4. Glogonj (6); 5. Mundial (6); 6. Unirea (4); 7. BSK Bavanište (3); 8. Pobeda (3); 9. Mladost (0); 10. Omladinac 1927 (0).

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...