Futsal turnir u Sefkerinu: Osam ekipa bori se za ovogodišnji trofej (video)

15/07/2021

u SPORT

Osam ekipa bori se za ovogodišnji trofej

SEFKERIN, 14. jul 2021 – Nakon prošlogodišnje pauze zbog pandemije koronavirusa, ovog leta se nastavlja sada već tradicionalni Futsal turnir „Marija Magdalena“ u Sefkerinu.

Turnir je otvorio predsednik opštine Miloš Markov, koji je na otvaranju prisustvovao zajedno sa svojim saradnicima iz kabineta i Skupštine opštine Opovo.

Predsednik opštine je uputio pozdravne reči uz želju da turnir prođe u sportskom i ferplej ponašanju, bez povreda i da se ova lepa manifestacija nastavi i narednih godina.

Predsednik organizacionog odbora turnira Saša Jovičin kaže da organizacija teče po planu, prijavljeno je osam ekipa i očekuje dobar fudbal na malom terenu u Sefkerinu.

„Tradicionalni turnir, prošle godine nismo organizovali zbog korone, ovo je treći, odazvalo se osam ekipa, a malo je sve to ispalo na brzinu. Zahvaljujemo se predsedniku opštine Milošu Markovu i pokrajinskom poslaniku Predragu Ginculju na podršci, za sada je sve u najboljem redu, nadamo se da će fer igra obeležiti turnir, očekujemo dobro finale, a imamo ekipe iz Barande, Glogonja, Zemuna, Borče, a nadam se da će sledeće godine biti i više ekipa“, izjavio je Jovičin.

Na otvaranju turnira utakmicu su odigrali najmlađi sefkerinski fudbaleri – pioniri i kadeti, nakon čega je usledilo izvlačenje parova, a zatim i utakmice prvog kola.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

pročitajte još i

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Fudbal: Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice

Naši klubovi odigrali tri pripremne utakmice OPOVO, 18. februar 2024 – Tri naša kluba danas su odigrala pripremne utakmice i zabeležili dve pobede i jedan poraz. Radnički iz Barande je odigrao meč u Jajincima gde je pobedio domaći tim Polet Heroj rezultatom 2:4 (1:1)....

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

Košarka: Opovčani više nego ubedljivi protiv Crepajaca

OPOVO, 17. februar 2024 – U 14. kolu Druge međuregionalne KSV lige – grupa jug, opovački košarkaši su demolirali ekipu Družina Kozlovac iz Crepaje i meč završili sa 48 poena razlike. OPOVO 99 – DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) 94:46 (26:16; 21:6; 25:18; 22:6); Već u prvoj...

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

Sportski vikend: Tri fudbalske i dve košarkaške utakmice

OPOVO, 16. februar 2024 –  Fudbaleri nastavljaju sa pripremama tako da će Radnički, Tempo i Borac u nedelju odigrati pripremne mečeve i sva tri naša kluba će gostovati. Košarkaši Opova su domaćini klubu iz Crepaje u Pančevu, a ovog vikenda domaćin će biti i...

najnovije

najčitanije