Košarka MRL KSV 4. kolo: OPOVČANI IZGUBILI OD AGROBANATA

24/10/2020

OPOVČANI IZGUBILI OD AGROBANATA

Pančevo, 24. oktobar 2020;

OPOVO 99 – AGROBANAT (Plandište) 57:76 (11:16; 16:19; 17:16; 13:25); Još jedan poraz opovačkih košarkaša. Agrobanat je vodio tokom cele utakmice, Opovčani su se korektno držali do četvrte četvrtine, kada su košarkaši iz Plandišta napravili znatniju razliku.

REZULTATI 4. kola: Radnički – Jedinstvo 66:62; Opovo 99 – Agrobanat 57:66; BNS – Virtus basket 64:77; Neolit – slobodan tim.

TABELA: 1. Virtus Basket (4-0); 2. Radnički (3-0); 3. BNS (2-2); 4. Agrobanat (2-1); 5. Jedinstvo (1-2); 6. Opovo 99 (0-4); 7. Neolit (0-3).

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...