Srpska liga Vojvodina 2. kolo: BORAC BEZ BODOVA I U SOMBORU

23/08/2020

BORAC BEZ BODOVA I U SOMBORU

Sakule, 23. avgust 2020;

RADNIČKI 1912 (Sombor) – BORAC (Sakule) 2:1 (1:1); Otvorena utakmica sa prilikama na obe strane, ali domaćin je na svom kontu imao pogodak više. Sudija Đumić pokazao čak tri puta na belu tačku, dva puta za domaćina i jednom za goste. Prvi penal za domaćina golman Borca Brković je uspešno odbranio, međutim u 33. minutu novi kazneni udarac sa 11 metara Šveljo uspešno realizuje za vođstvo Somboraca. Samo četiri minuta kasnije Sakuljani poravnavaju rezultat, takođe sa bele tačke, a strelac je Gavrilović. Nedostajalo je samo pet minuta da fudbaleri Borca donesu bod u Sakule. Nedostatak koncentracije skupo ih je koštao kada je Antunić u 85. minutu doneo pobedu Radničkom.

RADNIČKI 1912: Pehelj, Mladenović, Goronjić, Popović, Svitić (Antunić), Adžić (Vemić), Slavuljica, Terzić, Molnar, Dimitrić, Šveljo.

BORAC: Brković, Marković, Mićić, Kolmnija (Sekulović), Kačarević, Pavlović, Gavrilović (Nikolić), Đurić (Petrović), Radović (Pavlović), Mladenović, Galić.

REZULTATI 2. kolo: 1.Maj Ruma – Feniks 1995 2:0; Radnički (Zr) – Mladost 1:4; Bečej 1918 – Tisa 1:1; Radnički 1912 – Borac 2:1; Kozara – Sloboda 2:2; OFK Stari Grad – Dunav 3:0; Omladinac – Hajduk 1912 2:2; OFK Vršac – Bačka 1901 0:1; Jedinstvo – Dinamo 1945 (danas); Vojvodina 1928 – Sloga (danas).

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...