Fudbal u Engleskoj: CRVENI KARTON ZA KAŠLJANJE U SMERU RIVALA

03/08/2020

u SPORT

CRVENI KARTON ZA KAŠLJANJE U SMERU RIVALA

LONDON, 3. avgusta (Tanjug) – Fudbaler koji se namerno nakašlje u smeru rivala ili sudije od naredne sezone dobijaće direktan crveni karton, objavio je “Tajms” pozivajući se na izvore u Fudbalskoj asocijaciji Engleske (FA).
Kako se navodi, ova odredba stajaće u sudijskim pravilima za narednu sezonu i prekršaj će biti u rangu sa “namernim faulom”.
Za sada još nije poznato da li će se za “prekršaj kašljanja” koristiti i VAR tehnologija.
Što se tiče fizičke distance, sudija neće biti odgovoran za slavlje fudbalera, ali neće moći ni da ih kazni zbog pljuvanja.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Odigran turnir u mini rukometu na renoviranom terenu u Opovu

OPOVO, 27. maj 2024 – U okviru manifestacije „Majski dani“ u organizaciji Rukometnog kluba „Mladost“ iz Opova, održan je turnir u mini rukometu na kojem su pored domaćina učestvovale ekipe ŽRK "Jabuka" iz Jabuke, ORK „Crepaja“ i RK „Beograd“. „Odigrano je osam...

Fudbal: Borac i Tempo maksimalno na gostovanjima

SAKULE / SEFKERIN, 26. maj 2024 – Borac i Tempo su zabeležili pobede na gostovanjima u Pančevu i Gaju. STARI TAMIŠ (Pančevo) – BORAC (Sakule) 1:4 (0:3); Po lepom vremenu i lošem terenu odigrana je utakmica u kojoj su Sakuljani napadali od starta i na poluvremenu...