Fudbal – Srpska liga Vojvodina 28. kolo: TRI VELIKA BODA ZA SAKULJANE

06/05/2019

TRI VELIKA BODA ZA SAKULJANE

Sakule, 6. maj 2019;

BORAC (Sakule) – BRATSTVO 1946 (Prigrevica) 1:0 (0:0); Minimalnim rezultatom uspeo je Borac da savlada favorita ekipu Bratstva iz Prigrevice i sada se u klubu već lakše „diše“. Na ruku Sakuljanima išli su i ostali rezultati jer su svoje mečeve izgubili ČSK Pivara i Mladost, dok je Cement bio slobodan tim u ovom kolu, tako da je Borac sa nova tri boda skočio na 12. poziciju.

Sakuljani su solo akcijom Čigoje poveli već u 11. minutu. Do kraja meča imali su još nekoliko lepih prilika, pogodili stativu ali se rezultat nije menjao.

REZULTATI 28. kola: OFK Vršac – Mladost 3:1; Radnički (Zr) – ČSK Pivara 6:1; Železničar – Dinamo 1945 2:0; Kabel – Radnički (NP) 4:0; Omladinac – Radnički (SM) 2:1; Borac – Bratstvo 1946 1:0; Dunav – Hajduk 1912 3:2; Crvena Zvezda – Bačka 1901 0:2; Cement – slobodan tim.

TABELA: 1. Kabel (65); 2. Hajduk 1912 (57); 3. Omladinac (45); 4. Bratstvo 1946 (42); 5. Dinamo 1945 (40); 6. Bačka 1901 (39); 7. Radnički (Zr) (36); 8. Železničar (35); 9. Radnički (SM) (34); 10. OFK Vršac (33); 11. Dunav (31); 12. BORAC (30); 13. Mladost (30); 14. Cement (29); 15. ČSK Pivara (28); 16. Crvena Zvezda (26); 17. Radnički (NP) (23).

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...