Košarka: Druga MRL Sever – grupa Jug, 12. kolo: PORAZ OPOVČANA NA STARTU DRUGOG DELA PRVENSTVA

29/01/2017

u SPORT

PORAZ OPOVČANA NA STARTU DRUGOG DELA PRVENSTVA
Opovo, 29. januar 2017;
OPOVO 99 – PINK (Šimanovci) 73:75 (15:21; 25:12; 16:20; 17:22); Na startu drugog dela prvenstva Druge regionalne lige Sever – grupa Jug, Opovčani su kao domaćini u Pančevu, sinoć izgubili od ekipe Pinka iz Šimanovaca. Gosti su vodili u prvoj četvrtini, Opovčani su preokrenuli i imali vođstvo u naredne dve deonice da bi u neizvesnoj završnici ekipa Pinka pobedila sa dva poena razlike. Nakon 12 odigranih kola Opovčani imaju skor od tri pobede i osam poraza.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Šore na Veliki petak, tradicija Baranđana

BARANDA, 3. maj 2024 – Tradicionalno, Baranđani igraju šore na Veliki petak uoči Uskrsa. Nekada je to bio derbi između dva baranđanska kraja – Kukute i Šenđuraca, a sada je to prijateljska utakmica nasumično podeljenih ekipa. Tako je bilo i ove godine, tradicija je...