Memorijalni turnir Aleksandar Aca Radović: REZULTATI OSMINE I PAROVI ČETVRTFINALA

18/10/2016

u SPORT

REZULTATI OSMINE I PAROVI ČETVRTFINALA
Opovo, 18. oktobar 2016;
Rezultati osmine finala: Radnički – Kolos 1:0; Deportivo La Korunja – Ludi letnji ples 3:6; Samo vas gledamo – Respect 4:1; GSP – Kongo 4:2; NS Info PKB – Imperija 1:1 (4:3 penali); Treće poluvreme – NS PKB 3:0; Red Star – Insajder 0:1; Iskuliraj se – Električarska radnja Goran i Daniel 4:4 (8:9 penali).

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Šore na Veliki petak, tradicija Baranđana

BARANDA, 3. maj 2024 – Tradicionalno, Baranđani igraju šore na Veliki petak uoči Uskrsa. Nekada je to bio derbi između dva baranđanska kraja – Kukute i Šenđuraca, a sada je to prijateljska utakmica nasumično podeljenih ekipa. Tako je bilo i ove godine, tradicija je...

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...