KSV Letnje lige Banat Jug (grupa A) 8. kolo: PORAZ SAKULJANA, OPOVČANIMA UTAKMICA ODLOŽENA

16/06/2016

u SPORT

PORAZ SAKULJANA, OPOVČANIMA UTAKMICA ODLOŽENA
Opovo, 16. jun 2016;
U 8. kolu Letnje lige KSV Banat (grupa A), Sakuljani su izgubili u Pančevu, dok je meč u Omoljici gde su trebali da gostuju Opovčani odložen.
Centar – Sakule 77:73 (11:15; 19:28; 23:8; 24:22). Bili su Sakuljani od vodeće ekipe prvenstva bolji tokom prvog poluvremena, koje su završili visokim vođstvom od 13 poena razlike. Međutim, katastrofalno su završili treću četvrtinu u kojoj su dali samo osam, a primili 23 poena, što je na kraju i odlučilo rezultat i pobednika.

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...

Fudbal: Radnički sa novim trenerom upisao pobedu

Radnički sa novim trenerom upisao pobedu BARANDA, 28. april 2024 – Pod vođstvom novog trenera Mirka Lutovca, Baranđani su zabeležili pobedu u susretu sa najslabijom ekipom Prve južnobanatske lige. RADNIČKI (Baranda) – BUDUĆNOST (Alibunar) 4:1 (2:0); Očekivano...