Košarka I KSB liga za mlađe pionire: ODLIČNA IGRA ALI IPAK PORAZ OD ZVEZDE

09/03/2014

ODLIČNA IGRA ALI IPAK PORAZ OD ZVEZDE
Beograd, 08. mart 2014
Mlađi pioniri I KSB liga, 1 grupa, 6. kolo; KK Zvezdara Crony Opovo – KK Koledž (Crvena Zvezda) 36:46 (04:12; 07:08; 04:12; 20:13). Odličnom igrom naši momci su pokazali da im je mesto u kvalitetnoj ligi. Uprkos porazu( ipak Zrvena Zvezda ima zašticen status kod sudija), koji u najmanju ruku moze biti problematičan, našima se nema šta zameriti. Na samom početku sudije su uspostavile vrlo čudan kriterijum, što će se odraziti na rezultat. Na poluvremenu je bilo -9. Na početku treće četvrtine, kada smo se vratili u meč i smanjili na -5, ponovo sudije vraćaju Zvezdu u igru, koja pravi seriju 12-0. U četvrtoj smo igrali na sve ili ništa. To nam je donelo u jednom momentu i -7 na 2 minuta pre kraja. Ipak za potpuni preokret nije se imalo vremena.

Sledeće nedelje gostujemo ekipi ŠKK Zvezdara, koja trenutno ima skor 0-5, dok naši imaju 2-4.

MaPro Ecommerce

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.