Fudbal: Petarda Radničkog, poraz Omladinca u Pančevu

29/08/2022

Petarda Radničkog, poraz Omladinca u Pančevu

OPOVO, 29. avgust 2022 –  Baranđani su bili ubedljivi u 2. kolu Druge južnobanatske lige – Zapad i ponovo ostvarili ubedljivu pobedu.

RADNIČKI (Baranda) – STARI TAMIŠ (Pančevo) 5:0 (3:0); Raduje odlična efikasnost strelaca Radničkog u prva dva kola, i ako je suditi po startu lige, Baranđani su uz Budućnost i Jugoslaviju istakli kandidaturu za vrh tabele. Strelci za Radnički su bili Dobrić (2), Vitorović (2) i Cukić.

Sastav Radničkog: Babin, Miljković, Petrov, Radojev, Purić, Dmiović, Vitorović, A.Divljački, Sabo, Dobrić, Cukić, igrali su još: Milenković, Nećakov.

MUNDIAL (Pančevo) – OMLADINAC 1927 (Opovo) 2:0 (1:0); Uprkos dobroj igri, razočaravajuć rezultat opovačkog Omladinca. Domaćin je poveo u 20. minutu, što je bio i rezultat prvog poluvremena. Opovčani su u nastavku meča imali prilike da izjednače i preokrenu rezultat ali su Marković i Petrović pogodili stative, a Marković nije iskoristio jedanaesterac. Kazna za promašene šanse stigla je u 89. minutu kada je Mundial postavio konačan rezultat 2:0.

Sastav Omladinca: Maksimović, B.Todorović, Petrović, Stojić, Kotlaić, S.Marković, Ivanov, Salihović, A.Marković, Abdula, Gošić, igrali su još: Radojčić, Antić.

REZULTATI 2. kola: Radnički – Stari Tamiš 5:0; Omladinac (D) – Budućnost 1:2; Mundial – Omladinac 1927 2:0; Proleter – Jugoslavija 2:3; BSK Bavanište – Mladost 1:2.

TABELA: 1. Radnički (6); 2. Jugoslavija (6); 3. Budućnost (6); 4. Mladost (4); 5. Omladinac 1927 (3); 6. Mundial (3); 7. Proleter (1); 8. Omladinac (D) (0); 9. BSK Bavanište (0); 10. Stari Tamiš (0).

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...