Fudbal – Srpska liga Vojvodina 12. kolo: PORAZ BORCA U PRIGREVICI

10/11/2019

PORAZ BORCA U PRIGREVICI

Sakule, 9. novembar 2019;

BRATSTVO 1946 (Prigrevica) – BORAC (Sakule) 3:0 (1:0); zaslužena pobeda domaćina koji je u većem delu susreta bio bolji tim. Međutim, prvu dobru priliku su imali Sakuljani ali se Aleksandar šušnjar nije najbolje snašao u šesnaestrcu Bratstva. Prigrevčani su do prvog pogotka stigli u 33. minutu, a strelac je bio Zorić. U drugom poluvremenu potpuna dominacija domaćina što je rezultiralo sa još dva pogotka dvostrukog strelca Zečevića u 67. i 72. minutu.

Sa ovim porazom Borac je pao na 12. mesto, a ako Vojvodina danas u Perlezu pobedi ili odigra remi sa Hajdukom iz Kule (što je vrlo verovatno), spustiće se za još jednu poziciju.

BORAC: Babić, Krstović (Stupić), Sredojević, Pavlović, M.Jovanović (Lekić), Arsić, Simić (M.Šušnjar), U.Jovanović, Čigoja, A.Šušnjar, Dunjić.

REZULTATI 12. kola: 1.Maj Ruma – Omladinac 0.1; Železničar – Radnički (Zr) (nedelja); Bratstvo 1946 – Borac 3:0; Kozara – Radnički 1912 2:1; Dinamo 1945 – Radnički (SM) 3:0; Bečej 1918 – Bačka 1901 1:1; Vojvodina 1928 – Hajduk 1912 (nedelja); OFK Vršac – Dunav 6:1.

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...