Fudbal – Druga južnobanatska liga zapad sever: OBEĆAVAJUĆA IGRA OMLADINCA

13/04/2014

OBEĆAVAJUĆA IGRA OMLADINCA
Milic, strelac prvog golaOpovo, 13. april 2014
Za razliku od prošlog vikenda kada su meč dobili na mišiće, fudbaleri Omladinca su danas odigrali odličnu partiju, gde je na svim linijama dobro funkcionisalo osim što je rezultat možda mogao biti i ubedljiviji.  Kada se u obzir uzme činjenica da je Spartak odlična ekipa, koja ume da igra fudbal, ubedljiva pobeda od tri gola razlike još više dobija na značaju.

Do prvog gola Opovčani su došli tek tek nakon pola sata igre kadsa se na asistenciju Markuca, Milić našao u izglednoj prilici i iskosa sa desne strane preciznim udarcem „matirao“ golmana Holera. Do kraja poluvremena fudbaleri Omladinca su uspeli još jednom da zatresu mrežu Spartaka. U sličnoj situaciji, ali sa drugim akterima, Mikić asistira Lukoviću, koji ne propušta šansu i povećava prednost na 2:0.

Mosic u akcijiPočetak drugog poluvremena protekao je u dominaciji domaćih fudbalera. Gol je visio u vazduhu ali je mreža gostiju iz Debeljače ostala netaknuta. U finišu tempo je pao mada je Mikić u nekoliko navrata upućivao šuteve sa distance ali preko gola. Mada je bio vidno iznerviran zbog promašaja, Mikić se ispravio drugom asistencijom kod trećeg gola. U poslednjem minutu utakmice, Luković je centrirao, Mikić uštopovao loptu i vratio u šesnaesterac do rezerviste Markovića, koji izvanrednim driblingom izbacuje protivničkog igrača iz ravnoteže i šalje loptu u nebranjeni deo gola.

Mikic, dvostruki asistentOmladincu je na ruku išao i rezultat u Uzdinu gde je idvorski Polet napravio iznenađenje i pobedio domaću Unireu. Na taj način Omladinac i Unirea su se izjednačili po broju bodova (26), a zanimljivo je da imaju i istu gol razliku (+11). Međutim, kako je Omladinac dao više golova (38), trenutno je na trećem mestu ispred Uzdinaca.

Omladinac (sastav): Popović, Jašović, Kirhner (Marinković 75′), Jocić, Kotlajić, Luković, Markuc (Marković 57′), Grčak, Mikić, Mosić (Latovljev I. 79′), Milić.

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.