Srpska liga Vojvodina 2. kolo: DAMNJANOVIĆ DVOSTRUKI STRELAC ZA BORAC

23/08/2015

DAMNJANOVIĆ DVOSTRUKI STRELAC ZA BORAC
Sakule, 23. avgust 2015;
Borac (Sakule) – Dolina (Padina) 2:2 (1:2). Pred rekordnim brojem gledalaca na stadionu Sveti Nikola u Sakulama, fudbaleri Borca odigrali su nerešeno sa Dolinom iz Padine.
Krenulo je loše za Sakuljane jer su gosti već sredinom prvog dela meča imali prednost od dva gola. U finišu prvog poluvremena, najbolji strelac Borca iz prošle sezone Damnjanović smanjuje prednost Doline, a deset minuta pre kraja, svojim drugim pogotkom poravnava rezultat za konačnih 2:2 i prve srpskoligaške bodove Borca.
Rezultati 2. kola:
Dunav – Odžaci 3:1; Radnički (NP) – Bačka 1901 2:1; Vršac – Omladinac 0:1; Banat – Sloga 0:0; Radnički (SM) – TSC 1:0; Železničar – Senta 1:1; Borac – Dolina 2:2; Radnički (Š) – Cement 1:0.

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...

Fudbal: Radnički sa novim trenerom upisao pobedu

Radnički sa novim trenerom upisao pobedu BARANDA, 28. april 2024 – Pod vođstvom novog trenera Mirka Lutovca, Baranđani su zabeležili pobedu u susretu sa najslabijom ekipom Prve južnobanatske lige. RADNIČKI (Baranda) – BUDUĆNOST (Alibunar) 4:1 (2:0); Očekivano...