Banatska zona 21. kolo: NIŠTA NOVO, PORAZ BORCA NA GOSTOVANJU

15/04/2015

NIŠTA NOVO, PORAZ BORCA NA GOSTOVANJU
Banatski Karlovac, 15. april 2015:
Kod Sakuljana ništa novo i još jedan poraz na strani. Fudbaleri Borca nastavljaju prolećnu tradiciju pobeda kod kuće i poraza na gostovanju. U vanrednom 21. kolu, Sakuljani su gostovali ekipi Proletera iz Banatskog Karlovca i izgubili rezultatom 2:0.

Odigrali su fudbaleri Borca prvo poluvreme odlično i kako kaže jedan od aktera meča ispoštovali dogovor iz svalačionice ali je cela strategija pala u vodu nakon prvog primljenog gola u 55. minutu, koji se desio iz prekida. Drugi gol Sakuljani su primili u finišu utakmice i zasluženo izgubili na gostovanju u Alibunaru gde se utakmica igrala zbog renoviranja terena u Banatskom Karlovcu.

Rezultati 21. kolo: Kozara – Radnički (S) 2:0; Budućnost – Borac (Starčevo) 4:0; Železničar – Jedinstvo (NB) 4:1; OFK Kikinda – Vršac United 0:1; Proleter – Borac (Sakule) 2:0; Crvena Zvezda – Radnički (K) 0:2; Sloga – Jedinstvo (BK) 1:0; Mladost (L) – Sloboda 2:2.

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...