FK Tempo – Druga južnobanatska liga zapad 15. kolo JOŠ JEDNA DOBRA PARTIJA SEFKERINACA

12/04/2015

JOŠ JEDNA DOBRA PARTIJA SEFKERINACA
Sefkerin, 12. april 2015;
Tempo – Unirea 2:0 (0:0): Što se prvenstvo bliži kraju Sefkerinci pružaju sve bolje partije. Rasterećeni borbe za plasman, uprava kluba i stručni štab postavili su kao primarni cilj stvaranje ekipe za narednu sezonu. Uprava kluba je veoma zadovoljna Dejanom Subom kako vodi ekipu i kako ističu, konačno su našli trenera na duže staze.
32745

Što se tiče same utakmice, Sefkerinci su bili bolji rival tokom većeg dela meča. Propustili su nekoliko izglednih prilika u prvom delu utakmice ali su sve nadoknadili u nastavku. Mrežu gostiju prvi je načeo Tomić u 51. minutu, da bi konačan rezultat postavio Paunović u finišu susreta (87. minut). I pored pobede Sefkerinci nisu zadovoljni današnjim deljenjem pravde sudije Trifunovića, koji je podelio domaćima nekoliko žutih kartona, a Getejancu čak dva u roku od dva minuta tako da su domaćini od 79. minuta igrali sa igračem manje. Prema oceni stručnog štaba Tempa, igrač utakmice je Nemanja Paunović.
32734

TEMPO: Šiđanin, Đoševski, Kirhner, Petković, Vukov, Suba (Savić 60′), Stamenković, Paunović, Simeon, Mladenović (Miškov 89′), Tomić (Getejanac 78′)

Rezultati 15. kola: Tempo – Unirea 2:0; Omladinac – Pobeda 3:1; Polet – Glogonj 3:0; Spartak 1911 – slobodan.

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...

Fudbal: Radnički sa novim trenerom upisao pobedu

Radnički sa novim trenerom upisao pobedu BARANDA, 28. april 2024 – Pod vođstvom novog trenera Mirka Lutovca, Baranđani su zabeležili pobedu u susretu sa najslabijom ekipom Prve južnobanatske lige. RADNIČKI (Baranda) – BUDUĆNOST (Alibunar) 4:1 (2:0); Očekivano...