Dan opštine Opovo: PROGRAM ZA MAJSKE DANE

PROGRAM ZA MAJSKE DANE

Opovo, 13. maj 2019;

Kao i prethodnih par godina i ovog  puta nas očekuje bogat višednevni program povodom manifestacije Dan opštine – Majski dani, koji će biti ispunjen kulturnim i sportskim sadržajima.

ČETVRTAK 16. maj:

Opovo, Sportsko rekreativni centar, 9:00h; SPORTSKE IGRE MLADIH (Sportski savez Opštine Opovo)

PETAK 17. maj:

Sefkerin, svečana sala MZ, 19:00h; IZLOŽBA FOTOGRAFIJA „PUTOPIS“ – Aljoša Ilin (ONB Opovo / MZ Sefkerin)

SUBOTA 18. maj:

Opovo, jezero Gajger, 9:00h; KUP TOLERANCIJE (Udruženje paraplegičara i kvadriplegičara Opovo)

Opovo, fudbalski teren Omladinac, 10:00h; SPORTIKOV TURNIR U FUDBALU (Škola fudbala „Sportiko“)

Opovo, Sportsko rekreativni centar, 16:00h; AGROSOV TURNIR U KOŠARCI (KK Agros Basket)

NEDELJA, 19. maj:

Opovo, fudbalski teren Omladinac, 10:00h; TURNIR U FUDBALU (FK Omladinac)

Opovo, park, 15:00h; ETNO BAZAR (Aktiv žena Opštine Opovo)

Opovo, centralne ulice, 17:00h; PARADA I SMOTRA FOLKLORA (KUD Dom kulture „Sveti Nikola“ Sakule)

Opovo, Kulturni centar Opovo, 19:00h; KONCERT – DEČIJI FOLKLORNI FESTIVAL „ĐURĐEVAK“ (KUD Dom kulture „Sveti Nikola“ Sakule)

PONEDELJAK, 20. maj:

Opovo, Kulturni centar Opovo, 12:00h; OTVARANJE KULTURNO – TURISTIČKOG INFO CENTRA (ONB Opovo)

Opovo, 17:00h; ULIČNA TRKA (AK Spartak Opovo)

Opovo, Kulturni centar Opovo, 20:00h; POZORIŠNA PREDSTAVA „DVA MIRISA RUŽE“ (ONB Opovo)

UTORAK, 21. maj:

Opovo, košarkaški teren Opovo 99, 17:00h; KOŠARKAŠKI TURNIR VETERANI (Sportski savez opštine Opovo)

Opovo, centralni trg, 21:00h; KONCERT „TROPICO BAND“

SREDA, 22. maj:

Sakule, fudbalski teren Sveti Nikola, 10:00h; TURNIR U BANATSKIM ŠORAMA (BŠK Sakule)

Opovo, kabinet predsednika opštine, 12:00h; REZANJE SLAVSKOG KOLAČA (Opština Opovo)

Opovo, centar, 13:00h; SVEČANO PODIZANJE ZASTAVE I GRBA (Opština Opovo)

Opovo, Galerija „Jovan Popović“, 17:00h; IZLOŽBA „STVARAOCI OPOVA“ (ONB Opovo)

Opovo, Kulturni centar Opovo, 20:00h; MAJSKA AKADEMIJA (Opština Opovo)

NEDELJA, 26. maj:

Baranda, centralni plato, 10:00h; GULAŠIJADA (LD Šnjep Baranda)