Fudbal – Srpska liga Vojvodine 16. kolo: SAKULJANI UZELI BOD U BEOČINU

18/11/2018

SAKULJANI UZELI BOD U BEOČINU
Sakule, 18. novembar 2018;
CEMENT (Beočin) – BORAC (Sakule) 2:2 (2:0); Dva različita izdanja Sakuljana u Beočinu – od ponora u prvih 45 minuta do izjednačenja u drugom poluvremenu. Domaćin je bio mnogo bolja ekipa u prvom delu utakmice i već u 14. minutu imali su dva gola prednosti. U nastavku meča, sasvim druga slika. Krenuli su Sakuljani na sve ili ništa, Milovac je smanjio prednost domaćina u 49. minutu, da bi rezultat u 78. minutu poravnao Milan Šušnjar iz penala. I pored osvajanja ovog boda u gostima Borac je ostao na 15. poziciji na tabeli.

BORAC: Opačić, Babin, Rudan, A.Šušnjar, Lazić, Komazec, Milovac, Čengija, Jovanović, Divljački (Vukasović), M.Šušnjar.

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...

Fudbal: Radnički sa novim trenerom upisao pobedu

Radnički sa novim trenerom upisao pobedu BARANDA, 28. april 2024 – Pod vođstvom novog trenera Mirka Lutovca, Baranđani su zabeležili pobedu u susretu sa najslabijom ekipom Prve južnobanatske lige. RADNIČKI (Baranda) – BUDUĆNOST (Alibunar) 4:1 (2:0); Očekivano...