Fudbal – Srpska liga Vojvodina 2. kolo: PANČEVAČKA DIZELKA U PUNOJ BRZINI KROZ SAKULE

27/08/2018

PANČEVAČKA DIZELKA U PUNOJ BRZINI KROZ SAKULE
Sakule, 26. avgust 2018;
BORAC (Sakule) – ŽELEZNIČAR (Pančevo) 1:3 (0:0); Dva poraza u prva dva kola nije start kakav su očekivali navijači Borca kao ni njihov stručni štab i ovo je najlošiji start sakulskog kluba od kada se takmiče u rangu Srpske lige Vojvodina.

Otvorena igra sa puno prilika na obe strane, međtim prvo poluvreme se završilo bez golova. U finišu utakmice četiri pogotka. U 75. minutu Pančevci su pogotkom Sarajlina došli u vođstvo, a samo tri minuta kasnije Pavlović povećava vođstvo. Šalipurović u 87. minutu overava pobedu Železničara, a minut pre kraja Milanović iz penala postiže počasni pogodak za domaćina.

BORAC: Opačić, Babin, Rudan, M.Šušnjar, Samardžić, Lazić (Milanović), Komazec, Milovac (Petrović), Čigoja, A.Šušnjar, Turkalj (Smailagić).

REZULTATI 2. kola: Cement – Radnički (NP) 3:0; Radnički (SM) – Dinamo 0:3; Bratstvo – ČSK Pivara 4:3; Hajduk – Mladost 2:0; Bačka – Srbobran 2:0; Crvena Zvezda – OFK Vršac 0:2; Dunav – Radnički (Zr) 0:0; Borac – Železničar 1:3; Omladinac – Kabel 4:2.

TABELA: 1. OFK Vršac (6); 2. Omladinac (6); 3. Železničar (6); 4. Bratstvo 1946 (6); 5. Dinamo 1945 (4); 6. Hajduk 1912 (4); 7. Radnički (Zr) (4); 8. Cement (3); 9. ČSK Pivara (3); 10. Kabel (3); 11. Bačka 1901 (3); 12. Dunav (1); 13. Srbobran (1); 14. Radnički (NP) (1); 15. Borac (0); 16. Mladost (0); 17. Crvena Zvezda (0); 18. Radnički (SM) (0).

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...

Fudbal: Radnički sa novim trenerom upisao pobedu

Radnički sa novim trenerom upisao pobedu BARANDA, 28. april 2024 – Pod vođstvom novog trenera Mirka Lutovca, Baranđani su zabeležili pobedu u susretu sa najslabijom ekipom Prve južnobanatske lige. RADNIČKI (Baranda) – BUDUĆNOST (Alibunar) 4:1 (2:0); Očekivano...