Košarka – Letnja liga KSV Banat jug, 17. kolo: PORAZ OPOVČANA U KAČAREVU, SAKULJANI SLUŽBENIM REZULTATOM

09/08/2018

PORAZ OPOVČANA U KAČAREVU, SAKULJANI SLUŽBENIM REZULTATOM
Opovo, 9. avgust 2018;
U okviru 17. kola Letnje lige KSV Banat jug, naši klubovi ostvarili su polovićan uspeh. Opovčani su u Kačarevu izgubili rezultatom 88:77 (15:12; 27:26; 24:22; 22:17) što im je tek drugi poraz u letnjem prvenstvu. Tokom celog meča rezultatski egal, da bi domaćin u poslednjoj četvrtini obezbedio pobedu.
Sakuljani su dobili starčevački Borac službenim rezultatom 20:0.
U poslednjem 18. kolu, Opovo dočekuje Družinu Kozlovac iz Crepaje, a Sakule Omladinac iz Ilandže. Opovčani imaju i jednu utakmicu manje (gostovanje u Plandištu), tako da su gotovo obezbedili prvo mesto u ovogodišnjoj letnjoj ligi.

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...