Fudbal – Srpska liga Vojvodina 2. kolo: UBEDLJIVA POBEDA BORCA ZA VRH TABELE

28/08/2017

UBEDLJIVA POBEDA BORCA ZA VRH TABELE
Sakule, 27. avgust 2017;
BORAC (Sakule) – CRVENA ZVEZDA (Novi Sad) 4:0 (1:0); Opravdali su Sakuljani ulogu favorita savladavši goste iz Novog Sada ubedljivim rezultatom. Pred prepunim tribinama stadiona Sveti Nikola fudbaleri Borca nastavljaju sa odličnim partijama na startu prvenstva.

U prvih 45 minuta domaćin je vodio minimalnim rezultatom. Mogao je rezultat biti i ubedljiviji da je Milovac iskoristio priliku jedan na jedan sa gostujućim golmanom. Međutim, ispravio se u 37. minutu kada je nakon udarca Milana Šušnjara golman Crvene Zvezde Tarabić samo odbio loptu, a najbolji igrač Borca poluvolejom poslao u mrežu.

Dva minuta pošto se krenulo sa centra u nastavku meča Milovac asistira Čigoji za 2:0. Gosti su nakon dva primljena gola zaigrali ofanzivnije i imali par prilika, ali su domaći u finišu sa dva pogotka rezerviste Savanovića ((83. i 85. minut) overili ubedljivu pobedu.

BORAC: Trivunović, Tatić, A.Šušnjar, Samardžić, Petrović, Jevtić (Trojanović), Smajilagić, Baroščević (Savanović), Čigoja (Stamenković), M.Šušnjar, Milovac.

REZULTATI 2. KOLA: Bratstvo 1946 – Mladost 2:0; Borac – Crvena Zvezda 4:0; Radnički (NP) – Dinamo 1945 1:0; Radnički (Š) – Bečej 1918 1:6; Dunav – Odžaci 1:2; Železničar – Cement 2:1; Radnički (SM) – Omladinac 0:3; Bačka 1901 – Radnički (Zr) 0:2.

TABELA: 1) Bečej 1918 6; 2) Borac 6; 3) Omladinac 6; 4) Radnički (Zr) 6; 5) Odžaci 6; 6) Bratstvo 1946 4; 7) Mladost 3; 8) Cement 3; 9) Železničar 3; 10) Radnički (NP) 3; 11) Bačka 1901 1; 12) Dunav 0; 13) Dinamo 1945 0; 14) Radnički (SM) 0; 15) Radnički (Š) 0; 16) Crvena Zvezda 0.

Školski sport: Okružno školsko prvenstvo u atletici

Okružno školsko prvenstvo u atletici OPOVO, 28. april 2024 – U Vršcu je 23. aprila održano Okružno školsko prvenstvo u atletici. Vremenski uslovi nisu išli u prilog učenicima, duvao je jak vetar, a kasnije je počela i kiša da pada. Učešće je uzelo 35 škola iz...

Fudbal: Radnički sa novim trenerom upisao pobedu

Radnički sa novim trenerom upisao pobedu BARANDA, 28. april 2024 – Pod vođstvom novog trenera Mirka Lutovca, Baranđani su zabeležili pobedu u susretu sa najslabijom ekipom Prve južnobanatske lige. RADNIČKI (Baranda) – BUDUĆNOST (Alibunar) 4:1 (2:0); Očekivano...