Košarka – Druga MRL Sever / grupa Jug, 15. kolo: TEŠKO PROTIV LIDERA PRVENSTVA

19/02/2017

TEŠKO PROTIV LIDERA PRVENSTVA
Pančevo, 18. februar 2017;
OPOVO 99 – JADRAN (Golubinci) 57:80 (17:21; 15:12; 9:23; 16:24); Lider prvenstva, ekipa Jadrana iz Golubinaca opravdala je ulogu favorita i nanela visok poraz opovačkim košarkašima. Opovčani su se više nego dobro držali tokom prvog poluvremena (32:33), ali su pali u trećoj četvrtini koju su gosti dobili sa 14 poena razlike i prelomili meč.
U narednom kolu Opovčani gostuju u Šimanovcima gde će odigrati utakmicu sa istoimenom ekipom.

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...