Sponzorstvo za KK Opovo 99: HELIOS DONIRAO DVE GARNITURE DRESOVA

HELIOS DONIRAO DVE GARNITURE DRESOVA
Opovo, 22. oktobar 2016;
Posredovanjem opštinskog većnika Nenada Josića i njegovog saradnika Petra Garovića, sinoć su uručene dve garniture dresova za dečake i devojčice Košarkaškog kluba Opovo 99, čiji je sponzor „Helios doo optičke komunikacije“ iz Beograda.
– Košarka je jedan od najperspektivnijih sportova u našoj opštini o ćemu svedoče njihovi rezultati, a pre svega masovnost u mlađim kategorijama. Našli smo sponzora i rezultat su ove dve garniture za dečake i devojčice, izjavio je Nenad Josić.dsc_4503

S druge strane, predsednik opovačkog košarkaškog kluba Branko Mihajlović zahvalio se Josiću i Garoviću na angažovanju, a posebno firmi Helios koja je donirala dresove.dsc_4504

– Drago mi je što su Nenad i Petar prepoznali kvalitete našeg kluba, koji je poslednjih godina predvodnik opštinskog sporta kada je u pitanju rad sa mlađim kategorijama. Velika masovnost, učestvovanje na takmičenjima u svim uzrasnim kategorijama, trenerski kadar i organizovanje škola košarke u svim naseljenim mestima naše opštine, kao i u nekim susednim naseljima, sve je to što naš klub u ovom trenutku ima i daje nam preduslove za ozbiljan napredak u budućnosti, istakao je predsednik košarkaškog kluba iz Opova.