Košarka – KSV Banat Jug grupa A: POBEDE NAŠIH KLUBOVA U 5. KOLU

31/05/2016

u SPORT

POBEDE NAŠIH KLUBOVA U 5. KOLU

Opovo, 30. maj 2016;

Sakuljani i Opovčani zabeležili su pobede u 5. kolu prvenstva Letnje lige KSV Banat Jug – grupa A. Sakuljani su na svom terenu dobili Mladost iz Omoljice 91:84 (13:28; 30:20; 27:16; 21:10). Sakuljani su loše ušli u meč tako da su gosti nakon prve četvrtine imali prednost od 15 poena razlike. Uzvratili su Sakulski košarkaši u drugoj četvrtini, tako da su na odmor otišli sa -5 poena. U trećoj četvrtini je uglavnom bio egal da bi u poslednjoj deonici Sakuljani slomili protivnika i završili utakmicu pobedom od sedam poena razlike.

Iako favoriti, Opovčani su se dobro pomučili u Crepaji gde su savladali Družinu Kozlovac rezultatom 53:61 (15:12; 8:13; 17:21; 13:15). Imali su Opovčani loš šuterski dan, ali su pokazali da su ove sezone u dobroj formi jer pobeđuju i kada ne igraju najbolje.

Online shop već od 9.999 rsd

Sa zapanjujućim dizajnom, neverovatno je lako napraviti online shop za samo par minuta.

Fudbal: Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda

Ozren Jovičin u timu amaterske reprezentacije Beograda SEFKERIN, 29. mart 2024 – Sefkerinac Ozren Jovičin nastupio je za fudbalsku reprezentaciju Beograda koja je odigrala utakmicu sa Slovenijom u okviru amaterskih reprezentacija. Utakmica je odigrana na terenu...

Zmajevi iz Sefkerina šampioni Evropskog kupa u Mađarskoj

SEFKERIN, 25. mart 2024 – Dvorana "Arena" u gradu Mošonmađorovaru u Mađarskoj bila je domaćin Evropskog kupa u sanda fulkontakt borbama 23. i 24. marta, gde su takmičari osam država ukrstili rukavice u konkurenciji po starosnim i težinskim kategorijama. Odličan uspeh...