Paketi za bebe:  TRI DEVOJČICE I DVA DEČAKA

Paketi za bebe: TRI DEVOJČICE I DVA DEČAKA

U prvoj majskoj raspodeli paketa za novorođene bebe Opštinska uprava Opovo uručila je pet paketa za tri devojčice i dva dečaka. Četiri prinove su aprilske i jedna martovska, dok su tri bebe iz Opova i dve iz Sefkerina. Pakete su uručili opštinski većnici Ankica Simin Damjanov i Nebojša Gašić.

MART: Mihajlo Grčak (Opovo); APRIL: Uroš Tasković (Sefkerin), Nina Jovović (Opovo), Anđela Šotić (Sefkerin), Srna Vasiljak (Opovo).

Druga južnobanatska liga 16. kolo:  TRI GOLA ZA TRI BODA OMLADINCA

Druga južnobanatska liga 16. kolo: TRI GOLA ZA TRI BODA OMLADINCA

TRI GOLA ZA TRI BODA OMLADINCA
Opovo 3. maj 2018;
Jesenas je Omladinac u Opovu deklasirao Slaviu iz Kovačice 9:0, sada je bilo 3:0 za fudbalere iz naše opštine. Druga uzastopna pobeda Omladinca vratila je opovački klub na petu poziciju ispred Glogonja i donela novo samopouzdanje pred poslednje dve utakmice u prvenstvu. Naredni meč biće presudni u borbi za baraž. Iako su realne šanse male, matematički Opovčani imaju pravo da i dalje broje do baraža.

Do prvog gola na meču protiv Slavie čekalo se 44 minuta kada je Kotlajić iz slobodnog udarca doneo prednost gostima. Već u sledećem minutu Nemanja J. Jovanov povisio je na 2:0. Pobedu je overio Simonović u 85. minutu.

Slavia – Omladinac 0:3. OMLADINAC: Šiđanin, Nemanja S. Jovanov, Rošulj, Kotlajić, Mitić, Nemanja J. Jovanov, D. Kostić, Simonović, Milankov, Kostić, Arsenović. U igru su ušli i Vukelić, Dobričanin, Krsmanović, Popović.

REZULTATI 16. kola: Slavia – Omladinac 0:3, Glogonj – Polet 0:4, Mladost – Pobeda 6:1, Tempo – Spartak 1:3.

TABELA: 1. Spartak (Debeljača) 46, 2. Mladost (Vojlovica) 35, 3. Polet (Idvor) 32, 4. Mundial (Pančevo) 27, 5. Omladinac (Opovo) 25, 6. Glogonj 25, 7. Unirea (Uzdin) 17, 8. Slavia (Kovačica) 9, 9. Pobeda (Samoš) 7, 10. Tempo (Sefkerin) 5.

Fudbal – Druga južnobanatska liga 16. kolo:  SEFKERINCI NEMOĆNI PROTIV LIDERA

Fudbal – Druga južnobanatska liga 16. kolo: SEFKERINCI NEMOĆNI PROTIV LIDERA

SEFKERINCI NEMOĆNI PROTIV LIDERA
Sefkerin, 3. maj 2018;
TEMPO (Sefkerin) – SPARTAK (Debeljača) 1:3 (0:1); Jak vetar otežavao je igru i jednoj i drugoj ekipi. U takvim uslovima gosti su bili spretniji i rešili utakmicu u svoju korist. Tempo nije pokazao ništa što bi bilo vredno da se spomene. Igrali su onoliko koliko im je lider na tabeli dozvolio. Treba spomenuti golmana domaćih Viktora Vickova koji je i pored tri primljena gola briljirao na golu i sprečio da Tempo doživi i ubedljiviji poraz. Strelac za Tempo je bio Branko Radojičić u 52. minutu iz opravdano dosđjenog jedanaesterca. Za četiri dana Tempo igra poslednju utakmicu u ovoj sezoni na svom terenu, a u goste mu dolazi Slavia iz Kovačice.

TEMPO: Vickov, Radojičić, Todorovski, Ilkić, Salaški, Stanisavljević, Živkov, Dačić, Markov (Milošević), Živković, Ćirika.

Požari u opštini: JUČE DVA POŽARA