Fudbal – prijateljske utakmice:  POBEDA RADNIČKOG I MINIMALNI PORAZ TEMPA

Fudbal – prijateljske utakmice: POBEDA RADNIČKOG I MINIMALNI PORAZ TEMPA

POBEDA RADNIČKOG I MINIMALNI PORAZ TEMPA
Baranda / Jabuka, 19. februar 2017;
Golovima Cukića i Markovića Vrane su pobedile ekipu Tamiša iz Farkaždina. Prvih 45 minuta završeno je bez golova, da bi u nastavku Baranđani „stisli gas“ i dva puta savladali protivničkog golmana. Prvo je to učinio Branislav Cukić iz slobodnog udarca, a onda i Aleksandar Marković, koji je sjajno reagovao na povratnu loptu Stefanovića.
Fudbaleri Tempa izgubili su u Jabuci od Jugoslavije minimalnim rezultatom 1:0.

Socijalistička partija Srbije:  SAOPŠTENJE OO SPS OPOVO

Socijalistička partija Srbije: SAOPŠTENJE OO SPS OPOVO

SAOPŠTENJE OO SPS OPOVO
Opovo, 19. februar 2017;
Obaveštavamo članove, simpatizere i građane opštine Opovo, da se naš bivši član Saša Jovičin lažno predstavlja kao potpredsednik OO SPS Opovo i tako  obmanjuje i SNS. Odbornički mandat dobio je zahvaljujući Socijalističkoj partiji Srbije i angažovanjem našeg članstva. Ne znamo kakvu je to drugačiju politiku prepoznao kada smo i mi deo vlasti i aktivno učestvujemo u svemu što se radi za opštinu Opovo. Očigledno je da je motivisan ličnim i materijalnim interesom.

Saša Jovičin nas je obavestio da će vratiti mandat SPS-u u što kraćem roku. Nadamo se da će ovo obećanje ispuniti. Od samog konstituisanja SO Opovo SPS je podržavao SNS u svim odlukama. Prelazak Jovičinog u SNS ne menja ništa u našim odnosima i daljoj saradnji  sa Srpskom naprednom strankom. Radićemo zajedno na tome da stvaramo  uređenu, modernu, ekonomski razvijenu opštinu Opovo i borićemo se za dobrobit svih građana naše opštine. Znamo svi da je naš zajednički kandidat za predsednika Srbije Aleksandar Vučić i da smo svi na istom zadatku, a to je da zajedničkim radom I borbom pobedimo u prvom krugu.

Do pobede!
OO SPS Opovo

Košarka – Druga MRL Sever / grupa Jug, 15. kolo:  TEŠKO PROTIV LIDERA PRVENSTVA

Košarka – Druga MRL Sever / grupa Jug, 15. kolo: TEŠKO PROTIV LIDERA PRVENSTVA

TEŠKO PROTIV LIDERA PRVENSTVA
Pančevo, 18. februar 2017;
OPOVO 99 – JADRAN (Golubinci) 57:80 (17:21; 15:12; 9:23; 16:24); Lider prvenstva, ekipa Jadrana iz Golubinaca opravdala je ulogu favorita i nanela visok poraz opovačkim košarkašima. Opovčani su se više nego dobro držali tokom prvog poluvremena (32:33), ali su pali u trećoj četvrtini koju su gosti dobili sa 14 poena razlike i prelomili meč.
U narednom kolu Opovčani gostuju u Šimanovcima gde će odigrati utakmicu sa istoimenom ekipom.