Fudbalske pripreme:  PORAZ VRANA U PANČEVU

Fudbalske pripreme: PORAZ VRANA U PANČEVU

PORAZ VRANA U PANČEVU
Baranda, 12. februar 2017;
U sklopu priprema pred prolećni deo fudbalskog prvenstva Druge južnobanatske lige zapad – grupa sever, Radnički iz Barande je izgubio na gostovanju u Pančevu od Železničara rezultatom 6:1. Jedini pogodak za Vrane postigao je Ivan Kotlajić.
Baranđani su na početku priprema tako da ovaj „visoki“ poraz od pančevačkog srpskoligaša, ne treba shvatiti tragično.

Košarka: Druga MRL Sever – grupa Jug, 14. kolo:  OPOVČANI UPISALI PRVU POBEDU U NASTAVKU SEZONE

Košarka: Druga MRL Sever – grupa Jug, 14. kolo: OPOVČANI UPISALI PRVU POBEDU U NASTAVKU SEZONE

OPOVČANI UPISALI PRVU POBEDU U NASTAVKU SEZONE
Pančevo, 11. februar 2017;
OPOVO 99 – LOKOMOTIVA 2016 (Pećinci) 66:58 (15:17; 17:15; 16:19; 18:7): Pobedom nad Lokomotivom iz Pećinaca, opovački košarkaši konačno su prekinuli „gubitnički“ niz od pet uzastopnih poraza u prvenstvu Druge regionalne lige Sever – grupa Jug.

Neizvesna i egal utakmica tokom prve tri četvrtine, koju su Opovčani prelomili u poslednjoj deonici kada su uspeli da naprave rezultatski „plus“ i zadrže ga do kraja meča.

– Teška utakmica, protiv ne toliko tehnički doterane ekipe, koliko fizički dominantne. Najbitnije je da smo prekinuli niz poraza i da konačno dobijamo egal utakmice koje smo do sada redovno gubili u finišu, izjavio je po završetku meča trener Opovčana Mario Nikolić.