Fudbal – Omladinska liga Južnog Banata:  RASPOLOŽENI OPOVAČKI OMLADINCI

Fudbal – Omladinska liga Južnog Banata: RASPOLOŽENI OPOVAČKI OMLADINCI

RASPOLOŽENI OPOVAČKI OMLADINCI
Opovo, 25. april 2015;
Omladinac – Slavija 6:0 (3:0): U okviru 15. kola Omladinske lige Južnog Banata – grupa sever, mladi fudbaleri Omladinca deklasirali su svoje vršnjake iz Kovačice rezultatom 6:0. Međutim, gosti su danas nastupili sa devet fudbalera, što se evidentno odrazilo na igru i rezultat. Dominantni većim delom utakmice opovački strelci su bili veoma raspoloženi tako da nije izostala ni realizacija.
DSC_0129
Domaći su poveli već u 8. minutu golom Stojića, zatim je precizan bio Ivić (20. minut), a na 3:0 povisio Jovanov (30. minut). Sličan scenario se nastavio i u drugom poluvremenu. Ponovo je Stojić bio strelac (51. minut), Stupar najavio katastrofu gostiju (58. minut), a konačan rezultat postavio Latovljev u 66. minutu.
OMLADINAC: Dimitrov, Popov, Avramović, Stojić, Stojanov, Bogdanov, Jovanov, Lalić, Stupar, Ivić, Latovljev.

Biološko suzbijanje larvi komaraca:  DRUGI TRETMAN OVE SEZONE

Biološko suzbijanje larvi komaraca: DRUGI TRETMAN OVE SEZONE