Memorijalni turnir Aleksandar Aco Radović:  POZNATI SVI ČETVRTFINALISTI TURNIRA

Memorijalni turnir Aleksandar Aco Radović: POZNATI SVI ČETVRTFINALISTI TURNIRA

POZNATI SVI ČETVRTFINALISTI TURNIRA
Opovo, 18. oktobar 2014;
Osim ubedljive pobede od 4:0 GSP-a nad Mona Lizom, svi ostali mečevi drugog dana 1/8 finala bili su izjednačeni i do poslednjeg minuta neizvesni. U prilog tome govori i činjenica da su na dve utakmice pobednika odlučili penali.
DSC_0017

U potpuno izjednačenoj utakmici Ekipica i Imperija su odigrali nerešeno 1:1. Tokom izvođenja penala fudbaleri Ekipice su dva puta zatresli mrežu protivnika, dok je samo jedan izvođač Imperija bio precizan.
Neizvesno je bilo i na meču između Nezavisnog sindikata PKB i pančevačke ekipe Perspektiva. Iskusni veterani PKB-a potpomognuti mladim Opovčanima Mosićem i Čačijom vodili su tokom prvog poluvremena ali su Pančevci uspeli u finišu utakmice da dođu do izjednačenja. Iskustvo je pomoglo i tokom izvođenja penala u kojima su fudbaleri NS PKB imali bolje nerve i bili bolji u penal seriji 3:2. Kongo je protiv Legendi imao prednost od dva gola, koju je do kraja susreta prokockao, tako da su Legende slavile rezultatom 3:2.
Narednog vikenda igraće se utakmice četvrtfinala, a žreb je odlučio da se susretnu: Samo Vas Gledamo – Legende; Kolumbija – GSP; Snježana – Radnički; Ekipica – N zavisni Sindikat PKB.
DSC_0010

Fudbal – Prva južnobanatska liga 10. kolo: BARANĐANI EFIKASNI U DELIBLATU, DOBRIĆ NASTAVLJA SA TEROROM PROTIVNIČKIH GOLMANA

Fudbal – Prva južnobanatska liga 10. kolo:BARANĐANI EFIKASNI U DELIBLATU, DOBRIĆ NASTAVLJA SA TEROROM PROTIVNIČKIH GOLMANA
Deliblato, 18. oktobar 2014;
Omladinac (Deliblato) – Radnički (Baranda) 1:2 (1:1): Baranđani nastavljaju sa dobrim igrama i rezultatima, tako da se na radost svojih navijača iz Deliblata vraćaju sa sva tri boda. Fudbaleri Radničkog u vođstvo su došli u 26. minutu kada je na centaršut Aleksandra Šušnjara loptu glavom u mrežu poslao, a ko drugi, nego Dušan Dobrić. Međutim, domaći fudbaleri dolaze do izjednačenja šest minuta pre isteka poluvremena golom Tajdića.Tokom drugog dela utakmice vodila se bespoštedna bitka između dva tima ali su Baranđani ponovo bili spretniji i poveli sa 2:1. Ponovo je akter akcije bio Aleksandar Šušnjar čiji je centaršut prihvatio Branislav Cukić, glavom poslao povratnu loptu na koju natrčava rezervista Marko Hristov i lako savladava golmana Omladinca. U nastavku meča, Baranđani su se povukli i igrali defanzivno uspešno čuvajući prednost do poslednjeg zvižduka sudije.Vredna tri boda i što je još bitnije Radnički nastavlja pobedničku seriju pred veliki derbi sa Slavijom iz Kovačice.

Memorijalni turnir Aleksandar Aco Radović:  FAVORITI BEZ VEĆIH PROBLEMA OBEZBEDILI ČETVRTFINALE

Memorijalni turnir Aleksandar Aco Radović: FAVORITI BEZ VEĆIH PROBLEMA OBEZBEDILI ČETVRTFINALE

FAVORITI BEZ VEĆIH PROBLEMA OBEZBEDILI ČETVRTFINALE

Opovo, 17. oktobar 2014;

Kao što se i očekivalo današnji favoriti su uglavnom bez većih problema obezbedili prolazak u četvrtfinale. Radnički je ubedljivo savladao Fer Plej rezultatom 7:2, dok su Samo Vas Gledamo deklasirali Bumerang 9:2. Dva igrača SVG su obeležili današnji takmičarski dan. Damjanović je na ovoj utakmici postigao pet, a Trojanović četiri pogotka, ali moramo izdvojiti i fenomenalni potez, odnosno pogodak Damjanovića, koji je još jednom pokazao da je glavni kandidat za najboljeg igrača i strelca turnira.DSC_0146

Nešto teži posao su imali fudbaleri Kolumbije, koji su odigrali tvrdu i egal utakmicu sa Farkaždinom, ali su do kraja trijumfovali rezultatom 2:0. Tempo je takođe dugo parirao favorizovanoj Snježani, ali su poklekli u finišu utakmice i izgubili sa 2:4. Zbog kiše odložen je meč između GSP-a i Mona Lize i ova utakmica će se odigrati u subotu.DSC_0151

Turnir se nastavlja sutra kada će se odigrati četiri preostale utakmice 1/8 finala: Imperija – Ekipica; Perspektiva – Nezavisni Sindikat PKB; Legende – Kongo; GSP – Mona Liza.