FK Borac Sakule: KANONADA U KNIĆANINU

KANONADA U KNIĆANINU

Knićanin / Sakule, 09. avgust 2014;

Sakuljani su danas u Knićaninu bili veoma raspoloženi za igru, a strelci izuzetno efikasni. Nedorasla ekipa Potisja nije mogla da parira i tehnički i kondiciono superiornijim fudbalerima Borca.

Domaći su u prvom poluvremenu pružili „kakav – takav“ otpor primivši samo jedan gol (strelac Đokić), a onda u nastavku meča usledila je prava kanonada i „rešetanje“ mreže Potisja. Prvo je Damjanović zabeležio het trik i povisio rezultat na 4:0, Milankov je postigao pogodak za 5:0, da bi Damjanović svojim četvrtim golom postavio konačnih 6:0.

Trener Stojičić je na ovoj utakmici isprobao skoro dvadesetak igrača i nakon utakmice je izrazio zadovoljstvo odnosom prema igri i pokazanom formom.

Borac Sakule: Lazović (Kozlovački), Cvetković, Bojković (Luković), Hornung, Mladenović D, Đokić (Mladenović U), Carević (Milankov), Đurić (Vukosavljev), Ćirić (Marković), Kodić (Damjanović), Pavlović (Milić).

Saobraćajna nezgoda u Opovu: NA RASKRSNICI POVREĐEN BICIKLISTA

NA RASKRSNICI POVREĐEN BICIKLISTA
Opovo, 09. avgust 2014;
Nažalost, danas se dogodila još jedna saobraćajna nezgoda, ali na sreću ovog puta bez tragičnih posledica. Na raskrsnici ulica Maksima Gorkog i Bratstva jedinstva u Opovu oboren je biciklista. Verovatno nepažnjom vozača putničkog vozila koji je iz ulice Maksima Gorkog ulazio u raskrsnicu, došlo je do kontakta sa ženom koja je vozila bicikl. Prilikom kontakta žena je pala i kako nezvanično saznajemo polomila ruku, zbog čega je nakon ukazane prve pomoći, ambulantnim vozilom Doma zdravlja Opovo transportovana u pančevačku bolnicu. Policija je izašla na uviđaj i istraga je u toku.